* KÖTÜ NİYETLİ KİŞİLERİN MEZUNLARIMIZIN TELEFON NUMARALARINI ART NİYETLE KULLANDIKLARINI TESBİT ETTİK. BU NEDENLE NUMARALARI GİZLEDİK. ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ MEZUNLARIMIZIN TELEFON NUMARALARINI İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ TELEFONLARI ARAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ
 
 
Yeni web sitemizi nasıl buldunuz?
Çok iyi
İyi
Fena değil
Kötü

 
 
 DOLAR Alış : le>Sayfa G Satış : ntulenemed
 EURO Alış : le>Sayfa Go Satış : untulenemed

ADİM-DER’DEN REFERANDUM AÇIKLAMASI!

ADİM-DER’DEN REFERANDUM AÇIKLAMASI!

ÖNDER Adana İmam Hatipliler Derneği (ADİM-DER) Başkanı Veyis Şahin, dernek  yönetim kurulu üyeleriyle beraber basın açıklaması yaptı.

Adana İmam Hatipliler Derneği (ADİM-DER) Başkanı Veyis Şahin, “Eğitim camiası ve 500’ü aşkın İmam Hatip mezun derneği olarak, yönetim kaoslarına, darbelere, olağanüstülüklere, vesayetlere ‘hayır’, milli iradeye, özgürlüklere, halk egemenliğine, siyasi istikrara ‘evet’ diyoruz.” dedi.

 

ADİM-DER Başkanı Şahin,yönetim kurulu üyeleriyle yaptığı basın açıklamasında, köklü ve güçlü bir geçmişe sahip olan Türk milletinin, vesayet odaklarıyla, derin yapılarla ve işgalci zihniyetle elinden geldiğince mücadele ederek bu günlere geldiğini söyledi.

 

16 Nisan’in yeni bir dönemin başlangıcı olacağını dile getiren Şahin, “15 Temmuz’da işgalci ve terörist darbe girişimine hayır diyerek dünyaya mazlum, mağdur, sömürülen ve geri bırakılmış halklarına nasıl örnek olduysak, 16 Nisan referandumunda da, sistemimizi bir başka güç veya darbeciler değil, millet olarak ancak biz değiştiririz, diyerek özgürlüğümüzü ve bağımsızlığımızı pekiştirerek insanlık krizi yaşayan dünyaya umut olmalıyız.” ifadelerini kullandı.

 

Şahin, 16 Nisan’ın millet olarak “varız” deme günü olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

“Millete tepeden bakanlar, darbeciler, halk egemenliğine karşı vesayet oluşturanlar ne zaman yönetime el koymuşlarsa ilk işlerinden biri olarak eğitime, okullara, öğrencilere, müfredata müdahale etmek olmuş ve eğitim sistemimiz hem biçimsel hem de içerik olarak ruhundan uzaklaştırılmıştır. İşte bundan dolayı eğitim camiası ve 500’ü aşkın İmam Hatip mezun derneği olarak, yönetim kaoslarına, darbelere, olağanüstülüklere, vesayetlere ‘hayır’, milli iradeye, özgürlüklere, halk egemenliğine, siyasi istikrara ‘evet’ diyoruz.”